ЗДРАВЈЕТО ДОАЃА ОД ПРИРОДАТА!
моб. 078 388 898

Hemani Cream за сува кожа

Hemani Cream за сува кожа

180 ден

Хемани кремот за сува кожа со природното масло од црно семе ја омекнува и обновува сувата кожа на лактите, петиците, дланките, и другите делови на телото каде е потребно омекнување на кожата.  Истотака може да се користи и како балзам за нега на испукани усни.

Опис

Состав: Вазелин, Хемани масло од црно семе

Пакување:  100 ml

Рецензии

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hemani Cream за сува кожа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *