ЗДРАВЈЕТО ДОАЃА ОД ПРИРОДАТА!
моб. 078 388 898

Fleur’s by HEMANI Крема од полжав

Fleur’s by HEMANI Крема од полжав

250 ден

За мека и мазна кожа!

Кремот е внимателно формулиран со природни маслени екстракти, кои имаат блескав и навлажнувачки ефект, давајќи и мекост на кожата. Кремот е корисен за отстранување на лузни, брчки и отстранување на мртвите клетки на површината на кожата.

Со редовна употреба Вашата кожа станува помека, побела и поблескава!

Опис

За сите типови на кожа. Само за надворешна употреба.

Пакување:  80 g + Подарок сапун во склоп на кремoт!