ЗДРАВЈЕТО ДОАЃА ОД ПРИРОДАТА!
моб. 078 388 898

Хемани сапун од црно семе

Хемани сапун од црно семе

80 ден

Хемани сапунот од црно семе е рачно изработен сапун кој во себе содржи квалитетно масло од црно семе.  Се користи за хигиена и нега на кожата, ја подобрува нејзината хидратација и еластичност.   Сапунот поседува и противвоспалително и антибактериско дејство што го прави погоден и за проблематична кожа со акни.

1+1 гратис