ЗДРАВЈЕТО ДОАЃА ОД ПРИРОДАТА!
моб. 078 388 898

КИНГ КОБРА ЗА МАЖИ

КИНГ КОБРА ЗА МАЖИ

1750 ден

ЗА ПОДОЛГА И ПОДОБРА ЕРЕКЦИЈА

ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МАШКИОТ ПОЛОВ ОРГАН

Кинг кобра за мажи се капсули за зголемување на пенисот кои содржат Witania Somnifera, Abtillon indicum, Asparagus racemosus итн. Користењето на нашите капсули за зголемување на пенисот во период од 3 месеци ви гарантира позитивни ефекти кои ќе го направат секој маж крал на ноќта.

Опис

Како делува КИНГ КОБРА?
КИНГ КОБРА е внимателно одбрана комбинација на различни билки чија употреба резултира со зголемување на еректилното ткиво на пенисот наречено corpora cavernosa. КИНГ КОБРА го зголемува протокот на крв во пенисот, и така го пројавува своето дејство.

Дали КИНГ КОБРА е 100% вегетаријански производ?
Да КИНГ КОБРА доаѓа во форма на капсула и е 100% вегетаријански производ, без месо, риба или било какви деривати или екстракти. Може да се конзумира и од вегетаријанци но и од не-вегетаријанци.

Колку капсули треба да се земаат дневно?
КИНГ КОБРА се препорачува да се зема двапати на ден. Пред оброк. За најдобри резултати се препорачуваат 2 капсули пред појадок и две пред вечера. Не треба да се надминува оваа доза бидејќи земањето на повеќе капсули од препорачаното не дава подобри резултати.

ЗА НАЈДОБРИ РЕЗУЛТАТИ СЕ ПРЕПОРАЧУВА КОНТИНУИРАНА УПОТРЕБА ВО ПЕРИОД ОД 3 МЕСЕЦИ.

Постојат ли некои споредни ефекти при користење на КИНГ КОБРА?
Не, КИНГ КОБРА е 100% безбедна и е произведена само од природни состојки. Сепак се препорачува пред употреба да се консултирате со својот лекар. Доколку сте алергични на било која состојка присутна во производот не го употребувајте истиот.

После колку време од употребувањето би видел и почувствувал резултати?
Резултати може да се приметат после една до четири недели од употребата. Може да се забележи зголемување на ширината на пенисот, и дефинитивно да се почувствуваат долготрајни ерекции. После 4 до 8 недели од употребата се приметува промена во ерекциите и тие стануваат поцврсти. После 9 недели од користењето би можеле целосно да ја почувствувате моќта на КИНГ КОБРА односно би забележале дека вашиот пенис е поцврст, посилен и подолг.

Може ли КИНГ КОБРА да помогне при проблеми со импотенција/ерекција?
За оние кои преферираат природни методи за третман на импотенција, листата на опции е долга, и секој од избраните производи доаѓа со различен степен на успех. Една од најпознатите билки употребувани за оваа цел е аспарагусот, за него се вели дека ја подобрува циркулацијата, и истотака азискиот гингсенг за кои со векови наназад е познатао дека бил употребуван за стимулација на различни делови од телото.

Колкаво е зголемувањето со КИНГ КОБРА?
Нашата компанија не тврди или гарантира конкретно зголемување во ерекцијата бидејќи резултатите варираат од човек до човек, во зависност од индивидуалната состојба на телото и генетиката. Како и да е ние сугерираме дека базирано на собраните податоци од минатото реално би можеле да имате посилни ерекции,во споредба со поранешните пред да сте го земале КИНГ КОБРА најмалку во период од 3 месеци.

КИНГ КОБРА е 100% природен, уникатен бленд на специјални билки познати по своите дејства и внимателно искомбинирани во моќна и ефикасна комбинација. Овие специјални билки се собрани од различни места ширум светот, 1 капсула на КИНГ КОБРА содржи Witania Somnifera, Abtillon indicum, Asparagus racemosus итн.

Кинг Кобра можете да го најдете во сите аптеки на Зегин и Виола

Повеќе инфо на +389 78 388 899, +389 78 388 898, +389 2 3298-982