ЗДРАВЈЕТО ДОАЃА ОД ПРИРОДАТА!
моб. 078 388 898

Вапоруб Хемани

Вапоруб Хемани

120 ден

Балзам со етерично масло од црно семе, со деконгестивно и релаксирачко дејство. Може да се користи за масажа за ослободување на мускулна болка, или при симптоми на настинка и грип.

Опис

Состав: Масло од црно семе, Парафин, Ментол и Тимол.

Упатства: Нанесете на градите, вратот и грбот за да се ослободите од симптоми на настинка, грип и главоболка.

Пакување: 10мл.

Производител: Hemani International KEPZ Karachi Pakistan